koronavirusSanatÇocuklar için sesli masal: Ormanın Kardeşliği

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, kendi yazdığı "Ormanın Kardeşliği" adlı masalı çocuklar için seslendirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 4, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, kendi yazdığı “Ormanın Kardeşliği”  adlı masalı çocuklar için seslendirdi.

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, koronavirüs salgını nedeniyle evde kaldığımız günlerde, çocukların kişisel gelişimine katkı sağlamak için yazdığı “Ormanın Kardeşliği” adlı çocuk masalını seslendirdi. Polat’a hangdrum ile Kürşat Atalay eşlik etti.

Anlatıcı: Suzan Polat 2010 oyunculuk lisans, 2013 dramatik yazarlık yüksek lisans mezunu, “Ormanın Kardeşliği” adlı masalın yazarı. 10 yıllık masal anlatıcısı ve yaratıcı drama eğitmeni. Çocukların masal terapi ve yaratıcı drama sertifikalı oyun arkadaşı.

Müzik eşlikçisi: Kürşat Atalay (hangdrum , handpan) Turizm otelcilik mezunu, ilgi alanları müzik, alternatif müzik enstürmanları, doğa, dağcılık , görsel sanatlar ve epoksiyi sanata çevirme. Siz de bunlardan birine ilgi duyuyorsanız AGARTHA RESIN WORKSHOP sayfasından ayrıca takip edebilirsiniz.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık