AktüelSanatÇocuk oyunu ücretsiz sahnelenecek

Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları'nın çocuk oyunu “Otobüs Durağında Üç Bencil” Şubat tatili kapsamında ücretsiz bir şekilde seyircisiyle buluşacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 29, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları’nın çocuk oyunu “Otobüs Durağında Üç Bencil” Şubat tatili kapsamında ücretsiz bir şekilde seyircisiyle buluşacak.

Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları’nın çocuk oyunu “Otobüs Durağında Üç Bencil” 1 Şubat Cumartesi günü 14:00 ve 16:00 seanslarıyla, Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Oyun ücretsiz olup, çocuk ve yetişkin herkese açık olacak.

Özer Tunca’nın yazdığı, Suzan Polat’ın yönettiği “Otobüs Durağında Üç Bencil” oyunu; mülkiyetçilik, bencillik, yalnızlık ve iletişimsizlik gibi evrensel temalarıyla çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de hitap ediyor.

Oyun, savaşların kötülüğü,bireylerin duyarsızlığının topluma verdiği zararları işliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık