koronavirusSanatÇocuk Masalları | Oduncuyla Oğlu

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, Anonim Kıbrıs Masalları "Dillirgalı Atalarımdan Meseller"i çocuklar için seslendirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 19, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, Anonim Kıbrıs Masalları “Dillirgalı Atalarımdan Meseller”i çocuklar için seslendirdi.

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, koronavirüs salgını nedeniyle evde kaldığımız günlerde, çocukların kişisel gelişimine katkı sağlamak için “Dillirgalı Atalarımdan Meseller” adlı çocuk masalını seslendirdi.

Derleyen: Nurperi ÖZGENER

Anlatan: Suzan POLAT

Video: Kürşat ATALAY

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft