koronavirusSanatÇocuk Masalları | Bazı Günler…

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, Heinz Janisch ve Helga Bansch'ın yazdığı "Bazı Günler" adlı masalı çocuklar için seslendirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 6, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, Heinz Janisch ve Helga Bansch’ın yazdığı “Bazı Günler”  adlı masalı çocuklar için seslendirdi.

Tiyatro oyuncusu ve yazar Suzan Polat, koronavirüs salgını nedeniyle evde kaldığımız günlerde, çocukların kişisel gelişimine katkı sağlamak için “Bazı Günler ” adlı çocuk masalını seslendirdi. Polat’a hangdrum ile Kürşat Atalay eşlik etti.

Yazan: Heinz JANiSCH / Helga BANSCH

Çeviren: Dürrin TUNÇ

Anlatan: Suzan POLAT

Müzik / Video: Kürşat ATALAY

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft