koronavirusÇin’den Kıbrıs’a dördüncü parti malzeme geldi

Çin’den Kıbrıs’a, içinde yedi ton tıbbi donanım ve tüketim malzemesinin bulunduğu dördüncü parti malzeme salı akşamı geldi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 22, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Çin’den Kıbrıs’a, içinde yedi ton tıbbi donanım ve tüketim malzemesinin bulunduğu dördüncü parti malzeme salı akşamı geldi. Bu malzemelerin ülkenin koronavirüsle mücadele çabasına daha fazla yardım etmesi bekleniyor.

Kıbrıs Basın ve Enformasyon Dairesi’nin yayımladığı basın açıklamasına göre, gelen partinin bir kısmı yardım, bir kısmı da Yoğun Bakım Ünitesi için 140 hastayı izleme ekranları oluyor.  

Grubun içinde ameliyat maskeleri, örnekleme için malzeme ve sağlık uzmanları için tek parça koruyucu giysiler de yer alıyor.

Kıbrıs Cumhuriyeti, Çin hükümetine yardımları, Aegean Havayollarına ve Hellenic Petroleum’a da Çin’den gelen malzemelerin ulaşımını sağladıkları için teşekkür etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık