Kültür“Çıkmaz Sokak Partileri” Devam Ediyor…

Lefkoşa’da her yıl düzenlenen ‘Çıkmaz Sokak Partileri’ 11 Kasım 2016 Cuma gecesi yeniden düzenleniyor. Gecede Fikri Karayel konseri ve konser sonrasında DJ. Bora K.’nın setleri yer alacak. Organizasyon komitesinden yapılan açıklama şöyle: Alışılmışın dışında konseptiyle, Lefkoşa’nın Surlariçi bölgesinde, kültür ve eğlenceyi birarada sunan Çıkmaz Sokak Partileri yine özel bir gece için son hazırlıklarını tamamlamak üzere. Bir senelik aradan sonra 11 Kasım 2016 Cuma gecesi ilk kez ve yeniden Çıkmaz Sokak sahnesinde, Kıbrıs’ın en güçlü seslerinden, Fikri Karayel...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 7, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Lefkoşa’da her yıl düzenlenen ‘Çıkmaz Sokak Partileri’ 11 Kasım 2016 Cuma gecesi yeniden düzenleniyor. Gecede Fikri Karayel konseri ve konser sonrasında DJ. Bora K.’nın setleri yer alacak.

Organizasyon komitesinden yapılan açıklama şöyle:

cikmazsokak1

Alışılmışın dışında konseptiyle, Lefkoşa’nın Surlariçi bölgesinde, kültür ve eğlenceyi birarada sunan Çıkmaz Sokak Partileri yine özel bir gece için son hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Bir senelik aradan sonra 11 Kasım 2016 Cuma gecesi ilk kez ve yeniden Çıkmaz Sokak sahnesinde, Kıbrıs’ın en güçlü seslerinden, Fikri Karayel konseri ve konser sonrasında DJ. Bora K.’nın setlerinin yer alacağı muhteşem bir parti siz sokak severleri bekliyor.

Surlariçini kalkındırmak ve geliştirmek hedefiyle başladığı ve Lefkoşa eğlence anlayışını sokakla bütünleştiren konseptiyle gerçekleştirilen ‘Çıkmaz Sokak Partileri’ Surlariçi Asmaaltı’nda herzamanki yeri olan Mehmet Küçük Çıkmaz Sokağı’nda bir kez daha hayat buluyor.

Efes Pilsen, Magictouch, Play FM ve Adverto sponsorluğunda gerçekleşecek olan Çıkmaz Sokak Partileri 11 Kasım 2016 Cuma gecesi saat 20:30’da herzamanki yerinde, üstü kapatılmış ve ısıtma sistemleriyle donatılmış olarak, tarih ve eğlenceyi bir arada sunan bir gece için sizleri bekliyor.

Daha detaylı bilgi için www.facebook.com/cikmazsokakpartileri
Çıkmaz Sokak Partileri / Street Party
Çıkmaz Sokak Partileri

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık