AktüelMedya OdasıCHP TBMM’ye Türkiye’ye alınmayan Kıbrıslıtürkler için önerge sundu

Azınlık Hükümeti‘nin sahip çıkmadığı ve hiçbir adım atmadığı Türkiye‘ye alınmayan Kıbrıslıtürkler konusunda TC Ana Muhalefet Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Türkiye Büyük Millet Meclisi‘ne (TBMM), TC Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay‘ın yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 13, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Azınlık Hükümeti‘nin sahip çıkmadığı ve hiçbir adım atmadığı Türkiye‘ye alınmayan Kıbrıslıtürkler konusunda TC Ana Muhalefet Partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Türkiye Büyük Millet Meclisi‘ne (TBMM), TC Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay‘ın yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.

Özgür Gazete’nin ulaştığı soru önergesini CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer verdi.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık