AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaCezaevi önünde dayanışma: “Yaşananlar bu ülkenin utancıdır”

Bugün tutuklanan vicdani retçi Halil Karapaşaoğlu ile dayanışma amacıyla onlarca kişi Lefkoşa Merkez Cezaevi önünde toplantı. Cezaevi önünde yapılan açıklamalarda yaşananların bir “utanç” olduğuna vurgu yapılarak, Meclis gündemine gelen vicdani ret yasasının geçmemesi durumunda birçok gencin mahkeme sürecinin başlayacağı mesajı verildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 15, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bugün tutuklanan vicdani retçi Halil Karapaşaoğlu ile dayanışma amacıyla onlarca kişi Lefkoşa Merkez Cezaevi önünde toplantı.

Cezaevi önünde yapılan açıklamalarda yaşananların bir “utanç” olduğuna vurgu yapılarak, Meclis gündemine gelen vicdani ret yasasının geçmemesi durumunda birçok gencin mahkeme sürecinin başlayacağı mesajı verildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık