AktüelGazeddapodÇeşitliliğimiz rengimizdir: Onur yürüyüşü ve kuir mücadele

Hiçbir Yerden Haberler’de Kuir Kıbrıs aktivistleri ile Onur Yürüyüşü ve LGBT+ mücadelesinin yakın geçmişi, bugünü ve yarınına dair sohbet ettik. Hızımızı alamadık anti-militarizm, veganlık ve kuir teori üzerine de lafladık. Dinlemek için: Çeşitliliğimiz rengimizdir – Hiçbir yerden haberler Hiçbir Yerden Haberler’de Kuir Kıbrıs aktivistleri ile Onur Yürüyüşü ve LGBT+ mücadelesinin yakın geçmişi, bugünü ve yarınına dair sohbet ettik.Hızımızı alamadık anti-militarizm, veganlık ve kuir teori üzerine de lafladık.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 17, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Hiçbir Yerden Haberler’de Kuir Kıbrıs aktivistleri ile Onur Yürüyüşü ve LGBT+ mücadelesinin yakın geçmişi, bugünü ve yarınına dair sohbet ettik.

Hızımızı alamadık anti-militarizm, veganlık ve kuir teori üzerine de lafladık.

Dinlemek için:

Çeşitliliğimiz rengimizdir – Hiçbir yerden haberler

Hiçbir Yerden Haberler’de Kuir Kıbrıs aktivistleri ile Onur Yürüyüşü ve LGBT+ mücadelesinin yakın geçmişi, bugünü ve yarınına dair sohbet ettik.Hızımızı alamadık anti-militarizm, veganlık ve kuir teori üzerine de lafladık.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft