AktüelKıbrıs SorunuMüzakerelerÇavuşoğlu’ndan Hristodulidis’e: “Biz de Temasta Bulunalım”

Kıbrıslırum Dışişleri Bakanı Nikos Hristodulidis, BM Genel Kurul çalışmaları çerçevesinde yapılan Suriye’deki iç savaşa ilişkin görüşmeler sırasında Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile sohbet etme fırsatı buldu. Kıbrıs’ın güneyinde yayın yapan gazeteler, Hristodulidis ile Çavuşoğlu’nun Suriye’deki iç savaşa ilişkin görüşmeler çerçevesinde sohbet etme fırsatı bulduğunu yazdı. Fileleftheros gazetesi, Çavuşoğlu’nun Hristodulidis’e, “Üç garantör ülkenin dışişleri bakanlarının önceki gün ilk temasta bulunduklarını” dile getirerek, “Biz de temasta bulunalım” yazdı. Ayrıca TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da kişisel twitter...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 27, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Kıbrıslırum Dışişleri Bakanı Nikos Hristodulidis, BM Genel Kurul çalışmaları çerçevesinde yapılan Suriye’deki iç savaşa ilişkin görüşmeler sırasında Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile sohbet etme fırsatı buldu.

Kıbrıs’ın güneyinde yayın yapan gazeteler, Hristodulidis ile Çavuşoğlu’nun Suriye’deki iç savaşa ilişkin görüşmeler çerçevesinde sohbet etme fırsatı bulduğunu yazdı.

Fileleftheros gazetesi, Çavuşoğlu’nun Hristodulidis’e, “Üç garantör ülkenin dışişleri bakanlarının önceki gün ilk temasta bulunduklarını” dile getirerek, “Biz de temasta bulunalım” yazdı.

Ayrıca TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da kişisel twitter hesabından söz konusu temasa ilişkin fotoğraflar paylaştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık