AktüelGazedda'nın GündemiÇavuşoğlu- Saner görüşmesi iptal

Kıbrıs’ın kuzeyine dün akşam saatlerinde bir ziyarette bulunan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun, Atanmış Başbakan Ersan Saner ile görüşmesi iptal oldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 1, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzeyine dün akşam saatlerinde bir ziyarette bulunan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun, Atanmış Başbakan Ersan Saner ile görüşmesi iptal oldu.

Başbakanlık Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden daha önce yapılan açıklamada Çavuşoğlu’nun atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile görüşmesi sonrasında ikinci ziyaretini Ersan Saner’e yapacağı duyurulmuştu. Ancak bu sabah programda değişiklik oldu.

Başbakanlık’tan yapılan duyuruda “Bugün 16.45’deki TC Dışişleri Bakanı kabulü iptaldir” denildi .

Hükümette yaşanan krizin ele alınması beklenen toplantının neden iptal edildiğine ilişkin bir açıklama ise yapılmadı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık