AktüelEkolojiÇatoz’da babutsalar tehlike altında

Geçtiğimiz yıl Maraş ve civarında görülen ve zaman içerisinde Çatoz’a ve kızıl köylere kadar yayılan ve babutsaları öldüren hastalık bu yıl da görüldü. Geçtiğimiz yıl yapılan ilaçlamalara rağmen yok edilemeyen hastalık, babutsalara kalıcı hasar vermekte ve yok etmekte.   Çatoz’da görülen hastalığı sosyal medyada paylaşan köylüler, babutsaların tehlike altında olduğunu ifade ederek endişelerini dile getirdi.        
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 20, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Geçtiğimiz yıl Maraş ve civarında görülen ve zaman içerisinde Çatoz’a ve kızıl köylere kadar yayılan ve babutsaları öldüren hastalık bu yıl da görüldü.

Image may contain: plant, nature and outdoor

Geçtiğimiz yıl yapılan ilaçlamalara rağmen yok edilemeyen hastalık, babutsalara kalıcı hasar vermekte ve yok etmekte.

 

Image may contain: plant, flower, outdoor and nature

Çatoz’da görülen hastalığı sosyal medyada paylaşan köylüler, babutsaların tehlike altında olduğunu ifade ederek endişelerini dile getirdi.

Image may contain: plant, tree, outdoor and nature

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık