AktüelGazeddapodCar car konuşma – Gazeddapod

Gazeteci Çağdaş Öğüç ve gazeddakıbrıs editörü Hasan Yıkıcı’nın konuk olduğu 9 Ocak Çarşamba akşamı Kanal Sim’de yayınlanan Mektepli Bakış programının kaydını gazeddapod’dan yayınlıyoruz. “Car car konuşma” başlığı altında gazeddakıbrıs ve gazeddapod ekibinin çeşitli medya kanallarında konuk olduğu programları paylaşmaya devam edeceğiz. Spreakers: Spotify:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 10, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Gazeteci Çağdaş Öğüç ve gazeddakıbrıs editörü Hasan Yıkıcı’nın konuk olduğu 9 Ocak Çarşamba akşamı Kanal Sim’de yayınlanan Mektepli Bakış programının kaydını gazeddapod’dan yayınlıyoruz.

“Car car konuşma” başlığı altında gazeddakıbrıs ve gazeddapod ekibinin çeşitli medya kanallarında konuk olduğu programları paylaşmaya devam edeceğiz.

Spreakers:

Spotify:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft