AktüelGazedda'nın GündemiUncategorizedCamgöz, UBP ve LTB Meclis üyeliğinden istifa etti

Lefkoşa Türk Belediyesi'nin Ulusal Birlik Partili Meclis üyesi Faiz Camgöz, UBP ve LTB Meclis üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 6, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin Ulusal Birlik Partili Meclis üyesi Faiz Camgöz, UBP ve LTB Meclis üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

Ulusal Birlik Partisi’nde dün yaşanan gelişmeler istifalar getirmeye başladı. Lefkoşa Türk Belediyesi’nin Ulusal Birlik Partisi adına Meclis üyesi olan Faiz Camgöz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Ulusal Birlik Partisi’nden ve LTB Meclis üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu. Camgöz yaptığı açıklamada, “görülen lüzum üzerine” ifadelerini kullandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..