AktüelEkonomi PolitikÇalışmaları TOKİ yürütecek, Ekonomik Örgütler Platformu ise izleyecek

Türkiye Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un, Maraş bölgesinde yapılacak çalışmaların Konya Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde gerçekleştirileceğini söylemesinin ardından gözler Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği’ne çevrildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 29, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Türkiye Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un, Maraş bölgesinde yapılacak çalışmaların Konya Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde gerçekleştirileceğini söylemesinin ardından gözler Ekonomik Örgütler Platformu’na çevrildi.

Cumhurbaşkanlığı seçimi arifesinde kıyı ve sahil şeridi sivilin ziyaretine açılan Kapalı Maraş’ın dünkü ziyaretçileri TOKİ’nin ortağı niteliğindeki Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlük görevini sürdüren TC Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan oldu.

Kurum, Maraş’ı tüm dünyanın kullanımına açmak için mücadele verdiklerini belirterek, Maraş’ın alt yapı ve çevre düzenlemesine ilişkin çalışmaların Konya Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ bünyesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirileceğini ifade etti.

Tüm uluslararası teamüllere aykırı olarak girişim yapılan Maraş bölgesinde, kar elde etmek için sırada bekleyen Ekonomik Örgütler Platformu ise avucunu yalayacak. Otelciler Birliği Başkanı Dimağ Çağıner ise dün yaptığı açıklamada, Maraş açılımıyla ilgili atılan adımlarda Ekonomik Örgütler Platformu’nun olması gerektiğini söyleyerek, “aksi takdirde proje başarısız olacaktır” ifadelerini kullandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..