AktüelKentYaşamCadı’nın çocukları geleneği sürdürüyor (Fotoğraflı)

Lefkoşa’nın unutulmaz barlarından olan Cadı’nın Evi’nin anısına RAW Pub açıldı. Cadı’nın Evi sahibi ve işletmecisi Naime Timur’un yanında yıllardır çalışan gençlerin açtığı RAW Pub, Cuma akşamı Lefkoşa’ya merhaba dedi.   Lefkoşa Suriçi’nde Zahra Sokak’ta açılan RAW Pub Naime Timur’un ansına adandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 8, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Lefkoşa’nın unutulmaz barlarından olan Cadı’nın Evi’nin anısına RAW Pub açıldı.

Cadı’nın Evi sahibi ve işletmecisi Naime Timur’un yanında yıllardır çalışan gençlerin açtığı RAW Pub, Cuma akşamı Lefkoşa’ya merhaba dedi.

 

Lefkoşa Suriçi’nde Zahra Sokak’ta açılan RAW Pub Naime Timur’un ansına adandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft