AktüelMedya OdasıBY’den GazeddaKıbrıs ve Özgür Gazete’ye destek

Bağımsızlık Yolu, iki gündür yoğun saldırı altında bulunan GazeddaKıbrıs ve Özgür Gazete'ye yönelik yayımladığı destek mesajında saldırılara kaynaklık eden mafyatik ilişkilerin ortadan kaldırılması için hükümete çağrıda bulundu. Açıklama şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 28, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bağımsızlık Yolu, iki gündür yoğun saldırı altında bulunan GazeddaKıbrıs ve Özgür Gazete’ye yönelik yayımladığı destek mesajında saldırılara kaynaklık eden mafyatik ilişkilerin ortadan kaldırılması için hükümete çağrıda bulundu. Açıklama şöyle:

Özgür Gazete ve Gazedda Kıbrıs haber siteleri dünden bu yana saldırı almakta ve sitelere giriş engellenmeye çalışılmaktadır. Şüphesiz ki bu saldırılar son günlerde Kutlu Adalı cinayeti ile ilgili yaşanan gelişmeler ve Kıbrıs’ın kuzeyinde açığa çıkmaya başlayan mafyatik ilişkilerden bağımsız düşünülemez. Yaşanan saldırıları kınar, basın kuruluşlarımız ile dayanışmamızı belirtir, saldırılara kaynaklık eden derin ve mafyatik ilişkilerin ortadan kaldırılması için hükümeti adım atmaya çağırırız.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık