AktüelGazedda'nın GündemiBüyükkonuk’ta süresiz grev başladı!

Devrimci İşçi Sendikaları Federasyonu’na bağlı Devrimci Genel İş Sendikası Büyükkonuk Belediyesi'nde bu sabah itibariyle süresiz greve gitti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 9, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Devrimci İşçi Sendikaları Federasyonu’na bağlı Devrimci Genel İş Sendikası Büyükkonuk Belediyesi’nde bu sabah itibariyle süresiz greve gitti.

Aralık, Ocak, Şubat ve 13. maaşları ödenmeyen Büyükkonuk Belediyesi çalışanları bugün sabah itibariyle süresiz greve gitti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Devrimci Genel İş Sendikası Başkanı Ömer Naşit, çalışanların yapacak başka bir şeyi kalmadığını mücadelenin süresiz grevle süreceğini belirtti.

Naşit, belediyenin bütçesinin de geçmediğini belirterek, çalışanlarının haklarının bu şekilde gasp edilmesine daha fazla göz yummayacaklarını belirtti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık