AktüelYaşam‘Büyük’ uyuşturucu operasyonundan vegan kek karışımı çıktı

İngiltere’de Purezza vegan pizzeria çalışanı olan bir kişi valizinde Gatwick havaalanında vegan kek içeriği taşırken polis tarafından durduruldu. The Guardian’ın haberine göre Mavi plastik çantalara yerleştirilen beyaz toz, yetkililer tarafından test edildikten sonra yasal olduğu söylendi. Britanya Ulaştırma Polisi yaptığı açıklamada “yapılan çeşitli testlerden sonra çantaların içinde bulunan toz, vegan bir fırının kek içeriği olduğu anlaşıldı. Yakında sahibine iade edilecek” denildi. Brighton ve Londra’da şubeleri olan restoran ise twitterden “Bize iyi davrandığınız için teşekkür ederiz,...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 31, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

İngiltere’de Purezza vegan pizzeria çalışanı olan bir kişi valizinde Gatwick havaalanında vegan kek içeriği taşırken polis tarafından durduruldu.

The Guardian’ın haberine göre Mavi plastik çantalara yerleştirilen beyaz toz, yetkililer tarafından test edildikten sonra yasal olduğu söylendi.

Britanya Ulaştırma Polisi yaptığı açıklamada “yapılan çeşitli testlerden sonra çantaların içinde bulunan toz, vegan bir fırının kek içeriği olduğu anlaşıldı. Yakında sahibine iade edilecek” denildi.

Brighton ve Londra’da şubeleri olan restoran ise twitterden “Bize iyi davrandığınız için teşekkür ederiz, Brighton’a geldiğinizde bir dilim kek sizi bekleyecek” şeklinde mesaj paylaştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft