AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberBuluşa Manastırı avcıların keyif yeri oldu

Gazeddakıbrıs’a ulaşan görgü tanıkları Buluşa Manastırı’nın Pazar günleri avcılar tarafından mesken tutulduğunu belirtti. İskele bölgesinde, Ağıllar köyüne 3 kilometre uzaklıktaki ve Turistlerin de sık sık ziyarete geldiği Buluşa Manastırı’nda avcıların mangal yakttığını bildiren görgü tanıkları polisin de konudan haberdar olduğunu fakat bir şey yapamadığını söyledi.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 23, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Gazeddakıbrıs’a ulaşan görgü tanıkları Buluşa Manastırı’nın Pazar günleri avcılar tarafından mesken tutulduğunu belirtti.

İskele bölgesinde, Ağıllar köyüne 3 kilometre uzaklıktaki ve Turistlerin de sık sık ziyarete geldiği Buluşa Manastırı’nda avcıların mangal yakttığını bildiren görgü tanıkları polisin de konudan haberdar olduğunu fakat bir şey yapamadığını söyledi.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık