SanatBuket Özatay ve Hasan Bağlar’a İtalya’dan Ödül

İtalya’nın Siena kentinde bu yıl 2.’cisi düzenlenen SIPA 2016 Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda  Buket Özatay ve Hasan Bağlar “Remarkable Awards” ödülü kazandı. “Mimari”, “Spor”, “Vahşi Yaşam”, “Doğa”, “Gezi”, “İnsan ve Portre”, “Siyah-Beyaz”, “Renkli”, “Genç”, “Şarap” ve “Hikaye” kategorileri olmak üzere toplam 11 kategoriden oluşan yarışmada Buket ÖZATAY siyah-beyaz kategoride, Hasan BAĞLAR ise doğa kategorisinde, 127 ülkeden 45.000 fotoğraf arasından bu ödülleri kazandılar. Yarışma organizasyon komitesi davetlisi ve Kültür Dairesi katkıları ile İtalya’nın Siena kentine giden Buket...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 2, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İtalya’nın Siena kentinde bu yıl 2.’cisi düzenlenen SIPA 2016 Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda  Buket Özatay ve Hasan Bağlar “Remarkable Awards” ödülü kazandı.

“Mimari”, “Spor”, “Vahşi Yaşam”, “Doğa”, “Gezi”, “İnsan ve Portre”, “Siyah-Beyaz”, “Renkli”, “Genç”, “Şarap” ve “Hikaye” kategorileri olmak üzere toplam 11 kategoriden oluşan yarışmada Buket ÖZATAY siyah-beyaz kategoride, Hasan BAĞLAR ise doğa kategorisinde, 127 ülkeden 45.000 fotoğraf arasından bu ödülleri kazandılar.

ozatay_odul1

Yarışma organizasyon komitesi davetlisi ve Kültür Dairesi katkıları ile İtalya’nın Siena kentine giden Buket Özatay ve Hasan Bağlar 29 Ekim 2016 günü düzenlenen ödül töreni ve gala gecesine katılarak ödüllerini aldılar. Böyle büyük bir organizasyonda ödül kazanmanın kendilerini gururlandırdığını ve motive ettiğini belirten Buket Özatay ve Hasan Bağlar, yurt dışına açılabilmenin en önemli araçlarından biri olan fotoğrafın, ülkemizin tanıtımına da büyük katkı yaptığını da söylediler.

ozatay_odul2

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık