AktüelPolitikaBu haberin başlığını sen belirlemek ister misin sevgili okuyucu?

Halkın Partisi, bu akşam yaptığı pek önemli Parti Meclisi toplantısında destekleyeceği adayı belirledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 16, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Halkın Partisi, bu akşam yaptığı pek önemli Parti Meclisi toplantısında destekleyeceği adayı belirledi.

Halkın Partisi önemli olduğunu düşündüğümüz bir Parti Meclisi toplantısını daha tamamladı. Kudret Özersay’ın başlangıçta orada bulunduğu, sonradan ayrıldığı toplantıda çok önemli ve tüm halkı şaşırtan bir karar alındı.

Parti Meclisi toplantısında alınan karar, çiçeği burnunda Başkan, Yenal Senin tarafından açıklandı.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre, Senin açıklamasında, Parti Meclisi’nin toplumun her kesiminden gelen talepler doğrultusunda “bağımsız” aday Kudret Özersay’ı destekleme kararı aldığını duyurdu. Kararın bizce şaşırtıcı bir şekilde oy birliği ile alındığını da açıklayan Senin, Özersay’ın duruşu, gerek Kıbrıs sorunu konusundaki vizyonu ve de gerekse dış politikadaki aktifliği ve Türkiye ile ilişkileri konusunda örtüştüklerini, aynı vizyona sahip olduklarını düşündüklerini kaydetti.

Alınan bu karar, halkta şaşkınlık yaratmıştır herhalde…

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık