AktüelGazedda'nın GündemiBrüksel ziyareti koridorlarda yetkili kovalamakla geçiyor

Kendini zorla Brüksel’e davet ettiren atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın ziyareti, koridorlarda temsilci yakalamakla geçiyor. Tatar, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile otel koridorunda, Yunan Başbakan Miçotakis’le ise mutfakta görüştü.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 25, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kendini zorla Brüksel’e davet ettiren atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın ziyareti, koridorlarda temsilci yakalamakla geçiyor. Tatar, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile otel koridorunda,  Yunan Başbakan Miçotakis’le ise mutfakta görüştü.

‘İki eşit devlet’ zırvası ile kendini zoraki olarak Brüksel’e davet ettiren atanmış Cumhurbaşkanı, görüşme yakalamak için çok çabalıyor. Tatar, otel koridorunda yakaladığı Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile ayak üstü sohbet ederken, kaldığı otelde yakaladığı Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile kahvaltı öncesinde ayak üstü bir sohbette bulundu.

Tatar’a Brüksel ziyareti çerçevesinde Özel Temsilcisi Ergün Olgun, Cumhurbaşkanlığı Müsteşarı Okan Donangil, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı İsmet Korukoğlu ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Danışmanı Sülen Karabacak eşlik ediyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık