koronavirusBritanya Üslerindeki Covid-19 vaka sayısı 12 oldu

Britanya Üsler bölgesindeki koronavirüs vaka sayısının 12 olduğu; çarşamba günü yapılan testlerden sonra üslerde bir vaka daha bulunduğu açıklandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 14, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Britanya Üsler bölgesindeki koronavirüs vaka sayısının 12 olduğu; çarşamba günü yapılan testlerden sonra üslerde bir vaka daha bulunduğu açıklandı.

Yapılan açıklamada, “Britanya Üslerinde dün (13 Mayıs tarihinde) COVID-19 virüsü ile bir vakanın daha pozitif çıktığını teyit etmek istiyoruz” denildi.

Koronavirüsü ile hasta olan kişinin şu an karantinada bulunduğu ve hafif semptom gösterdiği belirtildi.

Açıklamada, Britanya Üslerinde, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin ilan ettiği Covid-19 virüsüne karşı aldığı önlemlerin tamamen uygulandığı duyuruldu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft