AktüelMüzakerelerBritanya Dışişleri Bakanı Johnson, Kasulidis İle Bir Araya Geldi

Kıbrıslırum Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis ile Britanya Dışişleri Bakanı Boris Johnson, Johnson’un isteği üzerine Brüksel’de bir araya geldi. Kasulidis, Britanyalı meslektaşı Johnson’u Kıbrıs müzakereleri ve İsviçre’de kaydedilen son gelişmeler ile müzakerelerin devam edeceği konusunda bilgilendirdi. KHA, Kasulidis’in görüşmenin  büyük bir bölümünü garantiler konusuna harcadığını duyurdu. Kasulidis, garantilerin tamamen kaldırılması ve Türk askerlerinin adadan tamamen gitmesi konusunda Britanya’dan destek istedi. Cyprus in EU 🇨🇾🇪🇺 on Twitter @IKasoulides meeting @BorisJohnson in the margins of the #FAC in BXL...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 14, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis ile Britanya Dışişleri Bakanı Boris Johnson, Johnson’un isteği üzerine Brüksel’de bir araya geldi.

Kasulidis, Britanyalı meslektaşı Johnson’u Kıbrıs müzakereleri ve İsviçre’de kaydedilen son gelişmeler ile müzakerelerin devam edeceği konusunda bilgilendirdi.

KHA, Kasulidis’in görüşmenin  büyük bir bölümünü garantiler konusuna harcadığını duyurdu.

Kasulidis, garantilerin tamamen kaldırılması ve Türk askerlerinin adadan tamamen gitmesi konusunda Britanya’dan destek istedi.

Cyprus in EU 🇨🇾🇪🇺 on Twitter

@IKasoulides meeting @BorisJohnson in the margins of the #FAC in BXL #CyprusProblem #Bilateral

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık