AktüelMüzikBohemian Rhapsody videosu YouTube’da 1 milyar izlemeyi geçen en eski şarkı oldu

BBC’nin haberine göre efsanevi rock grubu Queen’in ilk olarak piyasaya 1975 yılında çıkan Bohemian Rhapsody adlı şarkısının video klibi, 1990’lardan önce yapılan şarkılar arasında YouTube’da izlenme sayısı 1 milyara ulaşan ilk şarkı oldu. Bunu kutlamak için bu videonun HD versiyonu, YouTube Music, Universal Music Group ve Hollywood Records işbirliğiyle Pazartesi günü YouTube platformuna yüklendi. Queen – Bohemian Rhapsody (Official Video Remastered) REMASTERED IN HD TO CELEBRATE ONE BILLION VIEWS! Subscribe to the official Queen channel...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 23, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

BBC’nin haberine göre efsanevi rock grubu Queen’in ilk olarak piyasaya 1975 yılında çıkan Bohemian Rhapsody adlı şarkısının video klibi, 1990’lardan önce yapılan şarkılar arasında YouTube’da izlenme sayısı 1 milyara ulaşan ilk şarkı oldu.

Bunu kutlamak için bu videonun HD versiyonu, YouTube Music, Universal Music Group ve Hollywood Records işbirliğiyle Pazartesi günü YouTube platformuna yüklendi.

Queen – Bohemian Rhapsody (Official Video Remastered)

REMASTERED IN HD TO CELEBRATE ONE BILLION VIEWS! Subscribe to the official Queen channel Here http://bit.ly/Subscribe2Queen https://Queen.lnk.to/OfficialQueen Taken from A Night At The Opera, 1975. Queen – ‘Bohemian Rhapsody’ Click here to buy the DVD with this video at the Official Queen Store: http://www.queenonlinestore.com The official ‘Bohemian Rhapsody’ music video.

1990’lar öncesinde yapılan video klipler arasında en çok izlenenler listesinde Queen’in ardından 965 milyon izlenme ile Guns N’ Roses’ın Sweet Child O’ Mine şarkısı geliyor.

Üçüncü sırada ise a-ha’nın Take On Me isimli meşhur şarkısı 965 milyon izlenme ile bulunmakta.

90’lardan önce yapılan ve en çok izlenen 10 video klip listesi şu şekilde:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık