AktüelManşetMüzikYaşamBohemian Rhapsody gişede zafer kazandı

Bohemian Rhapsody gişede zafer kazandı: İlk hafta hasılatı $141 milyon Hayatını konu aldığı Freddie Mercury’nin renkli kişiliği bir yana, yapım aşaması, çekimleri ve olaylı geçen setleri ile neredeyse 10 yıldır seyircinin ilgisini üzerine çeken Bohemian Rhapsody geçen cuma gösterine girdi ve beklenenin üzerinde bir gişe hasılatı yakalamayı başardı. Yapımcı kuruluş 20th Century Fox’un 52 milyon dolara mal ettiği film vizyona girdiği ilk hafta sonu ABD’de 50 milyon dolar gişeyi yakaladı ve aynı dönem yine müzik dinleyicisine hitap eden...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 6, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bohemian Rhapsody gişede zafer kazandı: İlk hafta hasılatı $141 milyon

Hayatını konu aldığı Freddie Mercury’nin renkli kişiliği bir yana, yapım aşaması, çekimleri ve olaylı geçen setleri ile neredeyse 10 yıldır seyircinin ilgisini üzerine çeken Bohemian Rhapsody geçen cuma gösterine girdi ve beklenenin üzerinde bir gişe hasılatı yakalamayı başardı.

Yapımcı kuruluş 20th Century Fox’un 52 milyon dolara mal ettiği film vizyona girdiği ilk hafta sonu ABD’de 50 milyon dolar gişeyi yakaladı ve aynı dönem yine müzik dinleyicisine hitap eden bir diğer yapım A Star is Born‘u (42 milyon dolar) geride bıraktı. ABD dışındaki pazarlarda da 91 milyon dolar hasılat elde eden Bohemian Rhapsody böylece global piyasada kısa süre içierisinde 141 milyon dolarlık rakama ulaşmış oldu.

1991 yılında 45 yaşındayken hayata veda eden Freddie Mercury’nin hayatını ve Queen ile geçirdiği dönemi konu alan filmde başrolü canlandıran Rami Malek’e grup üyeleri rolünde Joseph Mazzello (John Deacon), Ben Hardy (Roger Taylor) ve Gwilym Lee (Brian May) eşlik ediyor. Merak edenler için filmin kısa tanıtımı aşağıda.

Bohemian Rhapsody | Official Trailer [HD] | 20th Century FOX

Now On Digital: https://fox.co/2R1S9W5 Now On Blu-ray & DVD: http://bit.ly/BohemRhapsody Bohemian Rhapsody is a foot-stomping celebration of Queen, their music and their extraordinary lead singer Freddie Mercury. Freddie defied stereotypes and shattered convention to become one of the most beloved entertainers on the planet.

Bohemian Rhapsody gişede zafer kazandı: İlk hafta hasılatı $141 milyon

Hayatını konu aldığı Freddie Mercury’nin renkli kişiliği bir yana, yapım aşaması, çekimleri ve olaylı geçen setleri ile neredeyse 10 yıldır seyircinin ilgisini üzerine çeken Bohemian Rhapsody geçen cuma gösterine girdi ve beklenenin üzerinde bir gişe hasılatı yakalamayı başardı.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık