MüzakerelerBM: İsviçre, Müzakerelerde Kritik Bir Kavşak

BM Genel Sekreteri’nin Sözcüsü Stéphane Dujarric, 7 Kasım-11 Kasım tarihleri arasında İsviçre’nin Mont Pelerin bölgesinde yapılacak  Kıbrıs müzakereleriyle ilgili yaptığı açıklamada, müzakereler kritik bir aşamaya girerken Genel Sekreter’in iki lidere şahsi desteğini sunmaya hazır olduğunu açıkladı. KHA’nın haberine göre Dujarric, “Genel Sekreter, görevi dönemi boyunca Kıbrıs müzakerelerini yakından izliyor. Müzakereler kritik bir aşamaya girerken, iki liderin çalışmalarına kendi şahsi desteğini sunmayı sabırsızlıkla bekliyor” dedi. BM Genel Sekreteri’nin Sözcüsü İsviçre’deki müzakerelerin bir hafta süreceğini ve Genel Sekreterin...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 5, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

BM Genel Sekreteri’nin Sözcüsü Stéphane Dujarric, 7 Kasım-11 Kasım tarihleri arasında İsviçre’nin Mont Pelerin bölgesinde yapılacak  Kıbrıs müzakereleriyle ilgili yaptığı açıklamada, müzakereler kritik bir aşamaya girerken Genel Sekreter’in iki lidere şahsi desteğini sunmaya hazır olduğunu açıkladı.

KHA’nın haberine göre Dujarric, “Genel Sekreter, görevi dönemi boyunca Kıbrıs müzakerelerini yakından izliyor. Müzakereler kritik bir aşamaya girerken, iki liderin çalışmalarına kendi şahsi desteğini sunmayı sabırsızlıkla bekliyor” dedi.

BM Genel Sekreteri’nin Sözcüsü İsviçre’deki müzakerelerin bir hafta süreceğini ve Genel Sekreterin açılışa katılmayı sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

Genel Sekreterin İsviçre’deki müzakerelerle ilgili umut ve beklentilerinin ne olduğu yolundaki bir soruya Genel Sekreteri’nin Sözcüsü, “Bu müzakerelerde kritik bir kavşak, Genel Sekreter iki liderin bu görüşmenin, müzakerelerin son safhasına yol açacağı yolundaki ortak umut ifade etmelerini memnunlukla karşılıyor” yanıtını verdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık