AktüelTeknolojiYaşamBlack Mirror 5. sezon fragmanı yayınlandı

Yarattıkları distopya hikayelerle geleceğimize ışık tutarak tüm olumsuzlukları yüzümüze çarpan İngiliz dizisi Black Mirror’dan 5. sezon fragmanı geldi! Yayınladıkları son interaktif bölümle adeta dizi izlemede yeni bir alışkanlık başlatan dizinin yeni fragmanından anlayacağımız üzere sadece 3 hikaye izleyebileceğiz. Black Mirror: Season 5 | Official Trailer | Netflix Three new stories about the future we should have seen coming. Black Mirror returns June 5th. Watch Black Mirror, only on Netflix: https://www.netflix.com/title/70264888 SUBSCRIBE: http://bit.ly/29qBUt7 About Netflix: Netflix...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 15, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yarattıkları distopya hikayelerle geleceğimize ışık tutarak tüm olumsuzlukları yüzümüze çarpan İngiliz dizisi Black Mirror’dan 5. sezon fragmanı geldi!

Yayınladıkları son interaktif bölümle adeta dizi izlemede yeni bir alışkanlık başlatan dizinin yeni fragmanından anlayacağımız üzere sadece 3 hikaye izleyebileceğiz.

Black Mirror: Season 5 | Official Trailer | Netflix

Three new stories about the future we should have seen coming. Black Mirror returns June 5th. Watch Black Mirror, only on Netflix: https://www.netflix.com/title/70264888 SUBSCRIBE: http://bit.ly/29qBUt7 About Netflix: Netflix is the world’s leading internet entertainment service with 130 million memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık