AktüelEkolojiYaşamBiyologlar Derneği’nden fotoğraf yarışması

BİYOLOGLAR DERNEĞİ tarafından BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK günü dolayısıyla fotoğraf yarışması düzenlenecek. Dernek’ten yapılan açıklama şöyle: BİYOLOGLAR DERNEĞİ tarafından BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK günü dolayısıyla fotoğraf yarışması düzenlenecek. 10 MAYIS 2019 tarihine kadar [email protected] adresine göndereceğiniz fotoğraflarla katılabilirsiniz. İşte, merakla beklenen detaylar; YARIŞMA ÖDÜLLERİ EZİÇ ÖZEL ÖDÜLÜ 3000 TL BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 3000 TL İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 2000 TL ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ 1000 TL YARIŞMA KURALLARI 1.Fotoğraflarda ülkemizin doğal fauna ve florasını oluşturan canlılar yer almalı, insan yapımı hiçbir unsur yer almamalıdır....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 4, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

BİYOLOGLAR DERNEĞİ tarafından BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK günü dolayısıyla fotoğraf yarışması düzenlenecek.

Dernek’ten yapılan açıklama şöyle:

BİYOLOGLAR DERNEĞİ tarafından BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK günü dolayısıyla fotoğraf yarışması düzenlenecek. 10 MAYIS 2019 tarihine kadar [email protected] adresine göndereceğiniz fotoğraflarla katılabilirsiniz. İşte, merakla beklenen detaylar;

YARIŞMA ÖDÜLLERİ
EZİÇ ÖZEL ÖDÜLÜ 3000 TL
BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 3000 TL
İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 2000 TL
ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ 1000 TL

YARIŞMA KURALLARI
1.Fotoğraflarda ülkemizin doğal fauna ve florasını oluşturan canlılar yer almalı, insan yapımı hiçbir unsur yer almamalıdır.
2.Yarışmaya katılım ücreti yoktur. Organizatörlerin yarışmaya katıldıkları için katılımcılara herhangi bir tazminat verme zorunluluğu yoktur.
3.Yarışma tüm fotoğrafçılara açıktır ve sadece renkli fotoğraflar kabul edilecektir.
4.Yarışmaya her katılımcı en fazla 3 fotoğrafla başvurabilir. Fotoğraflar dijital olarak, uzun kenarı en az 3500 piksel olacak şekilde yüksek çözünürlükte gönderilecektir. Bunun için www.wetransfer.com gibi yardımcı siteler/uygulamalar aracılığıyla fotoğraflar gönderilebilir.
5.Yarışmaya gönderilecek fotoğraflar imzalanmamalı ve fotoğrafçının iletişim bilgileriyle birlikte bir rumuzla gönderilmelidir. Fotoğraf gönderen kişilere referans numarası verilecektir.
6.Tüm katılımcılar sundukları eserlerin gerçek sahiplerinin kendileri olduğunu garanti etmek zorundadır. Verilen garantiye aykırı gerçekleşecek olan, üçüncü şahıslardan gelebilecek herhangi bir iddianın sorumluluğu katılımcılara ait olacaktır. Yarışmaya kendisine ait olmayan eserlerle katılan katılımcılar ve eserleri yarışmadan diskalifiye edilecektir.
7.Manüpilasyonlu fotoğraflar elenecektir. Sadece krop, keskinlik ve doygunluk gibi fotoğrafın orjinal niteliğini bozmayacak rütuş yapılan fotoğraflar değerlendirilecektir.
8.Sergilenecek ve ödül alacak fotoğrafların orjinalleri ve/veya RAW formatı gerekli görüldüğü hallerde juri tarafından istenebilecektir.
9.Organizatörler yarışma kurallarına uygun olmayan dini, ulusal, veya ırksal konularda saldırgan buldukları, cinsiyet ayrımı gözeten, insan hakları, ahlaka aykırı veya saldırgan olduğunu düşündükleri eserleri reddetme haklarını saklı tutarlar.
10.Organizatörler dereceye giren ve sergilemeye hak kazanan eserleri çoğaltmak ve yayınlamak, reklam malzemeleri ve diğer promosyon etkinliklerinde kullanmak, sosyal medya veya web sitelerinde sunmak, halka açık bir yerde sergilemek hakkına sahiptirler.

YARIŞMA TAKVİMİ
10 Mayıs-Son başvuru tarihi
13 Mayıs-Juri değerlendirmesi
17 Mayıs-Ödül töreni ve sergi açılışı
22 Mayıs-Serginin kapanışı

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık