koronavirusBirleşik Krallık Başbakanı Johnson, 4 hafta sürecek karantinayı duyuracak

Birleşik Krallık'ta koronavirüs (Covid-19) tespit edilen vaka sayısı 1 milyonu geçti. İngiliz medyası, Başbakan Boris Johnson'ın yeni kısıtlamalar ve 4 haftalık karantina kararını duyuracağını bildirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 31, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Birleşik Krallık’ta koronavirüs (Covid-19) tespit edilen vaka sayısı 1 milyonu geçti. İngiliz medyası, Başbakan Boris Johnson’ın yeni kısıtlamalar ve 4 haftalık karantina kararını duyuracağını bildirdi.

Birleşik Krallık’ta son 24 saatte 21 bin 915 kişide daha koronavirüs tespit edilmesiyle toplam vaka sayısı 1 milyon 11 bin 660’a yükseldi. Dünya genelinde en fazla can kaybına sahip 5’inci ülke olan İngiltere’de yeni kısıtlamalar ve karantina yolda.

İngiliz medyası, İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın yeni kısıtlamalarla birlikte 4 hafta sürecek karantina uygulamasını duyuracağını bildirdi. İngiliz bakanlar ve sağlık uzmanlarıyla acil durum toplantısı düzenleyen Johnson’ın eğlence mekanlarının kapanması ve bazı bölgelerde sokağa çıkma yasağının uygulanması gibi yeni kısıtlamaları açıklaması bekleniyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık