TemasBirleşik Kıbrıs İçin Eğitim: Görüşler ve Tartışmalar

Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Bilgilendirme Ofisi ve Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği, “Birleşik Kıbrıs için Eğitim: Görüşler ve Tartışmalar” konulu etkinlik düzenliyor. Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Bilgilendirme Ofisi ve Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği’nden verilen bilgiye göre, yarın Lefkoşa’nın güneyinde Byron Caddesi üzerinde bulunan Avrupa Birliği Evi’nde yer alacak etkinlik KSİ 16.00’da başlayacak. Etkinlikte, Rum Yönetimi Eğitim ve Kültür Bakanı Kostas Kadis, Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği Başkanı Georgios Markopouliotis, Rum Öğretmenler Sendikası (POED) Başkanı Filios Fylaktou, Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS)...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 12, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Bilgilendirme Ofisi ve Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği, “Birleşik Kıbrıs için Eğitim: Görüşler ve Tartışmalar” konulu etkinlik düzenliyor.

Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Bilgilendirme Ofisi ve Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği’nden verilen bilgiye göre, yarın Lefkoşa’nın güneyinde Byron Caddesi üzerinde bulunan Avrupa Birliği Evi’nde yer alacak etkinlik KSİ 16.00’da başlayacak.

Etkinlikte, Rum Yönetimi Eğitim ve Kültür Bakanı Kostas Kadis, Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği Başkanı Georgios Markopouliotis, Rum Öğretmenler Sendikası (POED) Başkanı Filios Fylaktou, Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) Genel Sekreteri Şener Elcil, Rum Ortaöğretim Öğretmenleri Sendikası (OELMEK) Başkanı Dimitris Taliadoros, Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) Başkanı Tahir Gökçebel, Rums Teknik Eğitim Öğretmenler Sendikası (OLTEK) Başkanı Michalis Tsiarlistos konuşma yapacak.

Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Bilgilendirme Ofisi ve Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği

«Birleşik Kıbrıs için Eğitim: Görüşler ve Tartışmalar»

konulu tartışmayı onurlandırmanızı diler. 

13 Aralık 2016

16:00 – 18:00 (Orta Avrupa Zaman Dilimi +1 saat)

AB Evi, 30 Byron Caddesi, Lefkoşa 

İngilizce, Yunanca ve Türkçe simultane çeviri yapılacaktır 

 

15:15:30

 

Kayıt ve kahve
16:16:00 – 16:20 Açılış Konuşmaları

 

Sn. Kostas Kadis, Eğitim ve Kültür Bakanı

 

Sn. Georgios Markopouliotis, Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği Başkanı

 

16:16:20 – 16:35 Sn. Filios Fylaktou, Kıbrıslı Rum Öğretmenler Sendikası (POED) Başkanı

 

16:16:35 – 16:50 Sn. Şener Elcil, Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) Genel Sekreteri

 

16:16:50 – 17:05 Sn. Dimitris Taliadoros, Kıbrıslı Rum Ortaöğretim Öğretmenleri Sendikası (OELMEK) Başkanı

 

17:17:05 – 17:20 Sn. Tahir Gökçebel, Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) Başkanı

 

17:17:20 -17:35 Sn. Michalis Tsiarlistos, Kıbrıs Teknik Eğitim Öğretmenler Sendikası (OLTEK) Başkanı

 

17:17:35 – 18:00 Tartışma
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık