AktüelGazedda'nın GündemiBiri Tatar’a konuşmayı yasaklasın!

Her açıklaması bir öncekinden daha garip olan atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, enteresan bir açıklamaya daha imza attı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 25, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Her açıklaması bir öncekinden daha garip olan atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, enteresan bir açıklamaya daha imza attı. Neden federasyon olmayacağını açıklamaya çalışan Tatar, gençlerin birbirini tanımadığını, o yüzden federasyonun gerçekleşmeyeceğini söyledi.  

İngiltere’deki Sunday Express gazetesine açıklamalarda bulunan atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, ne dediğini bilmediği bir açıklamaya daha imza attı.

1974 yılından beridir adadaki iki halkın ayrı yaşadığını söyleyen Tatar, farklı diller konuşan iki tarafının gençlerinin artık birbirini tanımadığını ve geçmişte yaşanan acılardan dolayı federal bir çözümün mümkün olamayacağını söyledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık