AktüelGazedda'nın GündemiBireysel silahlanma bir çocuğun daha hayatına mal oldu

Lapta'da 8 yaşındaki bir çocuk, emekli polis olan babasına ait tabancanın henüz bilinmeyen bir sebepten ateşlenmesi sonucu hayatını kaybetti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 20, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lapta’da 8 yaşındaki bir çocuk, emekli polis olan babasına ait tabancanın henüz bilinmeyen bir sebepten ateşlenmesi sonucu hayatını kaybetti.

Polis Basın Subaylığı konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Bugün saat 19.00 sıralarinda Lapta’da sakin 8 yaşındaki Y.E ikametgahı içerisinde babası adına zimmetli tabancanın henüz tespit edilemeyen sebepten dolayı ateş alması sonucu ağir şekilde yaralanarak ambulans ile hastahaneye sevk edildiği esnada yaşamını yitirmiştir. Olay ile ilgili olarak geniş çaplı soruşturma devam etmektedir.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık