AktüelGazedda'nın GündemiBir Zaroğlu faciası: Montaj bu, montaj

Yeniden Doğuş Partisi Milletvekili Bertan Zaroğlu, bugün sabah saatlerinde gündeme gelen “Yeni Kıbrıs” adlı gazetenin manşetiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 13, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Yeniden Doğuş Partisi Milletvekili Bertan Zaroğlu, bugün sabah saatlerinde gündeme gelen “Yeni Kıbrıs” adlı gazetenin manşetiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kişisel hesabından açıklama yapan Zaroğlu, görüntülerin “montaj” olduğunu iddia etti. YKP Genel Sekreteri ise fotoğrafların orijinallerini paylaşarak görüntülerin montaj olmadığını söyledi.

Bertan Zaroğlu, sıvamaya çalışıyor. Kişisel sosyal medya hesabından Yeni Kıbrıs Gazetesi ve grup yöneticiliği ile ilgili açıklamalarda bulunan Zaroğlu, kullanılan filtreyi “montaj” olarak işaretleyerek üste çıkmaya çalıştı. Zaroğlu yaptığı açıklamada, dijital dünyanın her geçen gün ne kadar tehlikeli olduğunu görmekteyim..  Montaj olduğu ap açık bir şekilde belli olan bu paylaşımla, şahsımı karalamaya çalışanlara, iftirada sınır tanımayanlara en güzel cevabım kend’ yalan oyunlarınızda boğulacaksınız” dedi.

Öte yandan fotoğrafın kısa sürede sosyal medyada yayılmasına aracılık eden YKP Genel Sekreteri Murat Kanatlı ise, fotoğrafların orijinallerini de paylaşarak, bahsi geçen fotoğrafların montaj olmadığını ifade etti.

İşte o fotoğraflar:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık