AktüelGazedda'nın GündemiBir Zamanlar Kıbrıs’ın final yapacağı iddia edildi

Hayali ve yanlı bir tarih anlatısıyla Kıbrıs'ın 60'lı yıllarını konu aldığını iddia eden "Bir Zamanlar Kıbrıs" adlı dizinin final yapacağı iddia edildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 8, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Hayali ve yanlı bir tarih anlatısıyla Kıbrıs’ın 60’lı yıllarını konu aldığını iddia eden “Bir Zamanlar Kıbrıs” adlı dizinin final yapacağı iddia edildi.

T24’ün haberine göre, Reyting listesinde rakiplerinin gerisinde kalan Bir Zamanlar Kıbrıs’ın final yapacağı iddia edildi. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren ciddi eleştirilere maruz kalan Bir Zamanlar Kıbrıs, Mucize Doktor, Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova gibi başarılı dizilerin gerisinde kaldı.

TMC Film imzası taşıyan dizinin 13. bölümüyle ekranlara veda edeceği öne sürüldü. TRT 1’in 13 Mayıs perşembe akşamı açıklanan yayın akışında dizinin yer almaması da final iddialarını güçlendirdi.

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın önümüzdeki hafta ekranlara gelmesi beklenen 7. bölümünün yayın tarihi konusunda resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık