AktüelGazedda'nın GündemiBir paketçi daha iş cinayetinde hayatını kaybetti

Lefkoşa'da Yakın Doğu Bulvarı üzerinde meydana gelen iş ‘kazası’nda ağır şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü 24 yaşındaki Ali DİYAPOĞLU tedavi gördüğü Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi, yoğun bakım servisinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Gazedda KıbrısŞubat 13, 2022
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa’da Yakın Doğu Bulvarı üzerinde meydana gelen iş ‘kazası’nda ağır şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü 24 yaşındaki Ali Diyapoğlu tedavi gördüğü Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi, yoğun bakım servisinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Polis, Ali Diyapoğlu’nun yaşamını kaybettiğini, soruşturmanın ise sürdüğünü açıkladı.

Kaza nasıl gerçekleşmişti?

Yakın Doğu Bulvarı üzerinde 32 yaşındaki Samet Öztep, yönetimindeki SP 180 plakalı kamyonetle seyrettiği sırada kavşakta dikkatsizce sağa doğru dönüşe geçtiği sırada, o esnada bulvar üzerinde kuzeye doğru seyreden 24 yaşındaki Ali Diyapoğlu yönetimindeki RY 750 plakalı motosiklete çarpmış, çarpışma sonucu Diyapoğlu ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırılmıştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık