AktüelGazedda'nın GündemiBir odaya kaç Tatar fotoğrafı sığar?

Seçtirilmiş Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın Basın Bürosu tarafından sırf odada Türkiye ve kktc bayraklarının bulunduğu göstermek için kullandığı kadraj, farklı bir durumu da ortaya çıkardı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 4, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Seçtirilmiş Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın Basın Bürosu tarafından sırf odada Türkiye ve kktc bayraklarının bulunduğu göstermek için kullandığı kadraj, farklı bir durumu da ortaya çıkardı. Ersin Tatar’ın kabul yaptığı odada, kendisi hariç toplam 3 tane Ersin Tatar bulunuyor.

Seçtirilmiş Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Dominic R. Raab’ı kabul etti. Saat 15.00’te başlayan görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Kabulün gerçekleştiği odada Türkiye ve kktc bayraklarının bulunduğu gösterilmek için özel bir çaba sarf edildiği gözlemleniyor. Bayrakları kadraja sokmak için fotoğrafın konusu olan kişiler, görüntünün sağ kenarına hapsedilirken, bir başka ilginç detay da dikkat çekti.

Ersin Tatar’ın kabul yaptığı odada kendisi hariç, toplam 3 tane Ersin Tatar kafası bulunuyor. Fotoğrafların iki tanesi bayrakların sağında görülebilirken, üçüncüsü ise Ersin Tatar’ın biyografik bir denemesi olarak kabul edilebilecek “Hiç Vazgeçmedim: Kıbrıs Davası’nın Peşinde Bir Dava Adamı” adlı kitabının üstündeki fotoğrafı olarak göze çarpıyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık