AktüelEkolojiBir kırmızı alarm daha yayınlandı

Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi, bugün için bir kırmızı alarm daha yayınladı. Yapılan açıklamada sıcaklıkların 45 ° C'ye yükseleceği belirtildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 4, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi, bugün için bir kırmızı alarm daha yayınladı. Yapılan açıklamada sıcaklıkların 45 ° C’ye yükseleceği belirtildi.

Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi, bugün için bir kırmızı alarm daha yayınladı. Yeni bir sıcaklık rekorunun da kırılabileceği belirtilen açıklamada sıcaklıkların 45 ° C’ye yükseleceği belirtildi.

Kıbrıs, en sıcak yazını 2010 yılında 45.6 ° C’lik bir sıcak ile görmüştü. Bu hafta üçüncü kez yayınlanan kırmızı alarmda, alarmın saat 11.00’den 17.00’ye kadar süreceği kaydedildi.  

Meteoroloji Dairesi, bugün sabahın erken saatlerinde yaptığı duyuruda, “maksimum sıcaklığın iç kısımlarda 45 santigrat derece, Güney ve Doğu kıyılarında 39 derece, batıda, Kuzey kıyılarında ve dağlarda ise 37 santigrat derece civarında olması bekleniyor” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık