AktüelEkonomi PolitikPolitikaBir iş cinayeti daha

Lefkoşa’da bugün meydana gelen iş cinayetinde 42 yaşındaki Mehmet Ezer hayatını kaybetti. İş kazası saat 11:00 sıralarında, Lefkoşa’da Kazım Salih Sokak üzerinde, Barış Manço Parkının bulunduğu bölgede yapımı devam eden bir inşaatın dördüncü katında çalışan Mehmet Ezer’in (E-42) dengesini kaybederek 15.30 metre yükseklikten düşmesi sonucu meydana geldi. Ezer ağır yaralı olarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 28, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa’da bugün meydana gelen iş cinayetinde 42 yaşındaki Mehmet Ezer hayatını kaybetti.

İş kazası saat 11:00 sıralarında, Lefkoşa’da Kazım Salih Sokak üzerinde, Barış Manço Parkının bulunduğu bölgede yapımı devam eden bir inşaatın dördüncü katında çalışan Mehmet Ezer’in (E-42) dengesini kaybederek 15.30 metre yükseklikten düşmesi sonucu meydana geldi.

Ezer ağır yaralı olarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık