AktüelGazedda'nın GündemiBir emeklilik planı olarak “Cumhurbaşkanlığı”

Ersin Tatar, emekli olmak için en uygun pozisyona atandı. Cumhurbaşkanlığı’na seçtirildiği günden beri nenesinin arkadaşı da dahil olmak üzere birçok alakasız insanı Kabul eden Tatar, şimdi de dağdaki bayrağı ziyaret etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 21, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Ersin Tatar, emekli olmak için en uygun pozisyona atandı. Cumhurbaşkanlığı’na seçtirildiği günden beri nenesinin arkadaşı da dahil olmak üzere birçok alakasız insanı kabul eden Tatar, şimdi de dağdaki bayrağı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı seçtirilmesinin ardından devlet işlerinden ve partiden elini ayağını çeken Ersin Tatar, heyecanlı bir emeklilik hayatı geçiriyor. Devletin en üst kademesine seçtirilen Tatar, seçildiği günden beri her gece bir kahvede futbol maçı izliyor, nenesinin arkadaşlarını Cumhurbaşkanlığı makamında kabul ediyor.

Son olarak Ersin Tatar dün, Beşparmak Dağları Bayrağı Işıklandırma Derneği öncülüğünde ve Intergaz sponsorluğunda başlatılan Beşparmak dağlarında bulunan kktc bayrağının yeniden boyanması çalışmalarını yerinde inceledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık