AktüelGazedda'nın GündemiBinlerce kişi İnönü Meydanı’na akın etti

Demokrasi ve İrade Yürüyüşü devam ediyor. "Müdahale Değil İrade" pankartı arkasında 3 bini aşkın kişi Dereboyu'ndan İnönü Meydanı’na yürüyüş düzenliyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 10, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Demokrasi ve İrade Yürüyüşü devam ediyor. “Müdahale Değil İrade” pankartı arkasında 3 bini aşkın kişi Dereboyu’ndan İnönü Meydanı’na yürüyüş düzenliyor.

Eylemciler “Birlik Mücadele Dayanışma”, “Kıbrıs Laiktir Laik Kalacak”, Biat Değil Özgürlük”, “Müdahale Değil İrade”, “Herkes İçin Demokrasi” sloganlarıyla İnönü Meydanı’nda yapılıyor.

Eylem saat 18.20’de Citroen ışıkları olarak bilinen noktada başladı. Binlerce kişi Dereboyu’ndan İnönü Meydanı’na sloganlarla yürüdü.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık