AktüelMedya OdasıBilgisayarları bile TC’ye aldırttılar

Yaşamaktan aciz kktc yapısı, kendi prograpandalarını yaptırdıkları ‘devlet’ ajansı Türk Ajansı Kıbrıs’ın ihtiyacı olan teknik ekipmanları dahi Türkiye’ye aldırttı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 21, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yaşamaktan aciz kktc yapısı, kendi prograpandalarını yaptırdıkları ‘devlet’ ajansı Türk Ajansı Kıbrıs’ın ihtiyacı olan teknik ekipmanları dahi Türkiye’ye aldırttı. Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Türk Ajansı Kıbrıs’a (TAK) teknik ekipman desteğinde bulundu.

TİKA’nın Lefkoşa ofisinden yetkililer, TAK’ın ihtiyaç duyduğu bilgisayar, dizüstü bilgisayar, fotoğraf makinesi ve yazıcıları Ajans Müdürü Fehmi Gürdallı’ya teslim etti. Gürdallı, TİKA’ya teşekkür ederek, yapılan desteğin önemine dikkat çekti.

Gürdallı “bugünün medya dünyasında etkili bir faaliyet yürütmeniz için iki unsur çok önemlidir; iyi, deneyimli bir kadro ile iyi teknik ekipman. TAK oldukça iyi insan kaynağına sahiptir. Şimdi TİKA’nın teknik ekipman desteğiyle faaliyetlerini daha başarılı şekilde sürdürecektir” dedi. TAK Müdürü Gürdallı, TİKA’nın halihazırda Anadolu Ajansı (AA) ile pandemi sürecinde yürüttüğü gazetecilere yönelik online eğitimlerden de çok sayıda muhabirin yararlandığını da hatırlattı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık