AktüelKıbrıs SorunuBiden’dan TC’nin Kıbrıs’a yönelik saldırganlığını durdurmak için harekete geçmesi istendi

ABD Senatörü Robert Menendez, ABD Başkanı Joe Biden'ı Türkiye'nin Kıbrıs'a yönelik saldırganlığını durdurmak için harekete geçmeye çağıran bir mektup yazdı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 11, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

ABD Senatörü Robert Menendez, ABD Başkanı Joe Biden’ı Türkiye’nin Kıbrıs’a yönelik saldırganlığını durdurmak için harekete geçmeye çağıran bir mektup yazdı.

ERT kanalının aktardığı bilgilere göre, Mektup zaten Senato’ya iletildi ve önümüzdeki günlerde Beyaz Saray’a teslim edilecek.

Birkaç senatör tarafından imzalandığı bildirilen mektupta, Türkiye Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın işgal altındaki topraklara yasadışı ziyaretinin zaten kabul edilemez durumu daha da kötüleştireceği belirtiliyor.

Maraş ile ilgili olarak, yeni oldu bittilerin her şekilde önüne geçilmesi gerektiği vurgulanıyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık