AktüelGazedda'nın Gündemi‘Bazı şeylerin’ atadığı Saner, “‘bazı şeyleri’ ileri sürmeyin” dedi!

"Şimdi bazı şeyleri ileri sürerek Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden Cumhurbaşkanı’na karşı tavır almak doğru değildir”
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 17, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Atanmış başbakan Ersan Saner, CTP ve TDP’nin AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşma yapacağı Meclis oturumunu boykot etme kararını eleştirerek “Şimdi bazı şeyleri ileri sürerek Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden Cumhurbaşkanı’na karşı tavır almak doğru değildir” ifadesini kullandı.

Saner’in CTP ve TDP’yi eleştiren açıklamasındaki “bazı şeyler“, önce Ersin Tatar’ı cunhurbaşkanı, arından da kendisini UBP Genel Başkanı ve başbakan yapmıştı.

“Çok iyi” ilişkilerini kendisi de kabul ediyor!

Atanmış başbakan Saner ayrıca ilgili açıklamasında UBP’de Ankara’nın müdahalesiyle yapılamayan kurultaya da değinerek “Ben vizyonumla, projelerimle, Anavatan Türkiye ile çok iyi ilişkilerimle hizmet etmek için varım” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık