AktüelEkonomiBayram müjdesi: Zam kaçınılmaz

KIBRIS GAZETESİ’ne konuşan Başbakan Tatar, 4’lü koalisyon hükümeti döneminde yapılması gereken zammın kendilerine kaldığını anımsatarak, akaryakıt zammı kaçınılmaz dedi. Ancak Ulusal Birlik Partisi ile Halkın Partisi hükümeti, zammı bayram geçene kadar baskılama kararı aldı. “Döviz kurlarında düşüş olmazsa, bayram sonrası zam kaçınılmaz.” KIBRIS Gazetesi’nde konuşan Başbakan Ersin Tatar, “Gözüm kurlarda, zam yapmak istemiyoruz ama döviz kurlarının yükselişi sürerse bu kaçınılmaz. Geçmiş hükümet zammı bize hediye bıraktı” dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 3, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

KIBRIS GAZETESİ’ne konuşan Başbakan Tatar, 4’lü koalisyon hükümeti döneminde yapılması gereken zammın kendilerine kaldığını anımsatarak, akaryakıt zammı kaçınılmaz dedi.

Ancak Ulusal Birlik Partisi ile Halkın Partisi hükümeti, zammı bayram geçene kadar baskılama kararı aldı.

“Döviz kurlarında düşüş olmazsa, bayram sonrası zam kaçınılmaz.”

KIBRIS Gazetesi’nde konuşan Başbakan Ersin Tatar, “Gözüm kurlarda, zam yapmak istemiyoruz ama döviz kurlarının yükselişi sürerse bu kaçınılmaz. Geçmiş hükümet zammı bize hediye bıraktı” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık