koronavirusBayraktar: Temaslılar kaçıyor, bulamıyoruz

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Nesil Bayraktar Mayıs TV’de canlı yayına katılarak temaslı takibinde zayıflık yaşandığını belirtti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 2, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Nesil Bayraktar Mayıs TV’de canlı yayına katılarak temaslı takibinde zayıflık yaşandığını belirtti.

Nesil Bayraktar, bu utanılacak bir şey değildir diyerek temaslı olan kişileri riskli gruplara bulaşın önüne geçebilmek için kendilerine ulaşmaya çağırdı.

Çok fazla yalan beyanla da karşılaştıklarını söyleyen Dr. Nesil Bayraktar, yasal zemin hazırlanarak isimler bir şekilde duyurulursa işimiz bir nebze daha kolay olacak dedi. Temaslılara seslenen Nesil Bayraktar “Bu utanılacak bir şey değil ne olur bize ulaşın” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık