AktüelMedya OdasıBasın-Sen ile Haber Kıbrıs arasındaki TİS yenilendi

Basın Emekçileri Sendikası (Basın-Sen) ile Haber Kıbrıs arasında varolan Toplu İş Sözleşmesi (TİS) yenilendi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 17, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Basın Emekçileri Sendikası (Basın-Sen) ile Haber Kıbrıs arasında varolan Toplu İş Sözleşmesi (TİS) yenilendi.

Basın-Sen tarafından yapılan açıklamada, yenilenen Toplu İş Sözleşmesine, Basın-Sen Başkanı Ali Kişmir ve Haber Kıbrıs Yönetim Kurulu Başkanı Mete Tümerkan imza koydu.

İmzaların atılmasının ardından konuşan Basın-Sen Başkanı Kişmir, Toplu İş Sözleşmesinin başta çalışanlar olmak üzere herkese hayırlı olmasını diledi.

Ali Kişmir, şu şeklinde konuştu:

“Haber Kıbrıs, örnek web sitelerimizden bir tanesidir. Çalışanına zamanında maaş ödemesi, artışları yansıtması, bir aile ortamı oluşturması ve sürekli istihdam yaratması bakımından önemli bir basın kuruluşuyla bugün TİS yenilemek bizi sevindirmiştir. Haber Kıbrıs’a bu bağlamda daha başarılı süreçler diler, yeni döneme ait TİS’in başta çalışanlar olmak üzere herkese hayırlı olmasını temenni ederiz.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık