AktüelGazedda'nın GündemiBasın-Sen Bilişim Suçları Yasası’nı Anayasa Mahkemesi’ne götürüyor

Basın Emekçileri Sendikası, dün Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı tarafından onaylanan ve aynı gün Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Bilişim Suçları Yasası'nı Anayasa Mahkemesi'ne götürme kararı aldığını duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 15, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Basın Emekçileri Sendikası, dün Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı tarafından onaylanan ve aynı gün Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Bilişim Suçları Yasası’nı Anayasa Mahkemesi’ne götürme kararı aldığını duyurdu.

Basın Emekçileri Sendikası avukat Tacan Reynar ile birlikte bugün bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda yasanın Anayasaya aykırı olduğu düşünülen maddeler tek tek açıklanırken, yasanın gelecek hafta Salı günü Anayasa Mahkemesi’ne götürüleceğini duyurdu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık