AktüelMüzakereler“Barışı Bekliyoruz” Eyleminde Forum Düzenlendi

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platformu aktivistileri “Barışı Bekliyoruz” eylemine bugün de devam etti. Aktivislerin dün Lefkoşa’nın kuzeyinde Cumhurbaşkanlığı önünde başlattıkları eylemde bugün “Militarizm ve Çatışma Bölgelerinde Kadın Deneyimleri” başlıklı feminist forum düzenlendi. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platformu, İsviçre’nin Mont Pelerin kasabasına taşınan Kıbrıs sorunuyla ilgili müzakere sürecinde her gün saat 19.30’da Cumhurbaşkanlığı önünde “Barışı Bekliyoruz” eylemi düzenleyeceğini duyurmuştu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 8, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platformu aktivistileri “Barışı Bekliyoruz” eylemine bugün de devam etti.

Aktivislerin dün Lefkoşa’nın kuzeyinde Cumhurbaşkanlığı önünde başlattıkları eylemde bugün “Militarizm ve Çatışma Bölgelerinde Kadın Deneyimleri” başlıklı feminist forum düzenlendi.

tcep_eylem2

tcep_eylem1

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platformu, İsviçre’nin Mont Pelerin kasabasına taşınan Kıbrıs sorunuyla ilgili müzakere sürecinde her gün saat 19.30’da Cumhurbaşkanlığı önünde “Barışı Bekliyoruz” eylemi düzenleyeceğini duyurmuştu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık